HÆNGEKØJE „HÆNGENDE SOFA“ TIL HAVEN, UDENDØRS MØBLER.

3841029. HÆNGEKØJE „HÆNGENDE SOFA“ TIL HAVEN, UDENDØRS MØBLER.

Højde 158, bredde 120, længde 186 cm.

Brugsslitage, god stand, en bolt mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 339