STOLE, et par, gustaviansk stil 20. århundrede.

383998. STOLE, et par, gustaviansk stil 20. århundrede.

Lakeret i en perlegrå nuance. Skåret dekoration af æggestang, runde, nedadtilspidsende ben med overkraver. Fast polstring på ryg og sæde. Bredde 49, højde 90 cm.

Brugsslitage.
Slid, møbelstoffet hårdt på steder.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 923