JOHN BAUER. EFTER. Offsettryk, signeret og dateret på tryk 09.

3838784. JOHN BAUER. EFTER. Offsettryk, signeret og dateret på tryk 09.

Billedmål 26x26 cm (43x41 cm).

Ikke undersøgt uden for rammen.

Kunstner/designer

John Bauer (1882–1918)

Få foretaget en gratis vurdering!

Kunstner/designer

John Bauer (1882–1918)

Antal besøg: 484