3838296. MOTORCYKEL, LIFAN LF250-4, 2007.
MC4YOU, LF250-4.
Registreringsnummer FFX458.
Fratrådt.
Sidst inspiceret 2013-04-16.
Chassisnummer LF3PCN4056B008770.
Nøgle er tilgængelig.
IKKE EKSPORTERE!
Brugsslitage.
Snavs, ridser, mærker.
Rust opstår.
Batteri mangler, ikke funktionstestet.
Der ydes ingen funktionel garanti.
IKKE EKSPORTERE!
Nøgle/nøgler findes