PLEJESÆT, sølv, 3 dele, totalvægt 591,2 gram.

383657. PLEJESÆT, sølv, 3 dele, totalvægt 591,2 gram.

Spejl, længde 28,5 cm Tøjbørste med håndtag, længde 24 cm Tøjbørste, længde 17,5 cm.

Brugsslitage Ridser, mærker og buler Knækker i sølvet på tøjbørste med håndtag.

Få foretaget en gratis vurdering!

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besøg: 753