LOFTARMATUR, messing, tin og glas, Empire-stil, 20. århundrede.

383439. LOFTARMATUR, messing, tin og glas, Empire-stil, 20. århundrede.

Loftsarmatur med tre lyspunkter under loftet, nederste del med 6 lysarme Diameter 51, højde 80 cm.

Mindre slitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre slitage.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besøg: 679