SOFA, læder, Howard model, moderne.

383404. SOFA, læder, Howard model, moderne.

Løse sæde- og rygpuder. Nittet polstring. På fire hjul.
Længde ca 206 cm.
Sædehøjde 45 cm.

Brugsslitage, mærker, ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Længde ca 206 cm.
Sædehøjde 45 cm.

Brugsslitage, mærker, ridser.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besøg: 1.463