ROCO, 31021, start Digitalt sæt til modeljernbane, HoE.

3833934. ROCO, 31021, start Digitalt sæt til modeljernbane, HoE.

I original karton, lokomotiv 3stk vogne, styreenheder.

Brugsslitage, ikke funktionstestet, funktionsgaranti leveres ikke. skinner mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 549