SOFABORD, ottekantet, fineret hårdttræ.

383391. SOFABORD, ottekantet, fineret hårdttræ.

Facetteret glasplade, nederste hylde af flettet rattan.
Højde ca 49 cm.
Diameter ca 96 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde ca 49 cm.
Diameter ca 96 cm.

Brugsslitage.

Antal besøg: 2.719