ROCO EDITION, 51323, z21 start Digitalt sæt til modeljernbane.

3833857. ROCO EDITION, 51323, z21 start Digitalt sæt til modeljernbane.

I original karton, lokomotiver, vogne, skinner, betjeningselementer. HO.

Brugsslitage mangler enhver skinne, ikke fuldt kontrolleret, ikke funktionstestet, funktionsgaranti leveres ikke.

Tema

A collection of model trains

Få foretaget en gratis vurdering!

Tema

A collection of model trains

Antal besøg: 354