3833857. ROCO EDITION, 51323, z21 start Digitalt sæt til modeljernbane.
I original karton, lokomotiver, vogne, skinner, betjeningselementer. HO.
Brugsslitage mangler enhver skinne, ikke fuldt kontrolleret, ikke funktionstestet, funktionsgaranti leveres ikke.
A collection of model trains