GÖSTA LARSON. Pastel, signeret og dateret.

383124. GÖSTA LARSON. Pastel, signeret og dateret.

Køkken interiør, ca. 44x53 cm.

Rapport.

Få foretaget en gratis vurdering!

Rapport.

Antal besøg: 1.584