RAOUL DUFY. EFTER. „Longchamp“.

3830384. RAOUL DUFY. EFTER. „Longchamp“.

Litografi i farver, 49,5 x 64 cm. Signeret på tryk Raoul Dufy.

Pletter. Ikke undersøgt uden for rammen.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 283