ADOLPH FRIEDLÄNDER. Litografi. Cirkus Sarrasani, oversigtskort.

3829895. ADOLPH FRIEDLÄNDER. Litografi. Cirkus Sarrasani, oversigtskort.

Dagstørrelse 69x94, ydre mål 73x99 cm.

Overfladeslitage, folder. Ikke undersøgt uden for rammen.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 306