Fineret i birk og rodfiner. Små skuffer bag klap. Længde 108 bredde 50,5 højde 130,5 cm.
BEMÆRK! Meget tung.
Nøglemærker mangler. Finer skader. Tørre revner.
Nøgle/nøgler findes