HARRY WALDOW. Olie på Panel, signeret.

382786. HARRY WALDOW. Olie på Panel, signeret.

Ca. 60x70 cm.

Skovlandskab.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ca. 60x70 cm.

Skovlandskab.

Antal besøg: 848