ROCK CHAIR, første halvdel af det 20. århundrede.

38266. ROCK CHAIR, første halvdel af det 20. århundrede.

Stel af bejdset birk, udskåret dekoration med svaner, betrukket med grønt stof.

Brugsslitage, stof med nogle steder kraftigt slid.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.859