ARVO LUIK. Donuts på strå, farvelitografi, EA, signeret.

382545. ARVO LUIK. Donuts på strå, farvelitografi, EA, signeret.

12 x 9 cm.

Ikke undersøgt uden for rammen.

Få foretaget en gratis vurdering!

12 x 9 cm.

Antal besøg: 1.059