PORTRÆT AF KONGEN, 2 tryk i forgyldte rammer.

382481. PORTRÆT AF KONGEN, 2 tryk i forgyldte rammer.

Rammestørrelser 62 x 49 cm.

Slitage og pletter.

Få foretaget en gratis vurdering!

Rammestørrelser 62 x 49 cm.

Slitage og pletter.

Antal besøg: 932