TÆPPE, tæppe, Maj Svanström, signeret MS, ca. 245x166 cm.

382460. TÆPPE, tæppe, Maj Svanström, signeret MS, ca. 245x166 cm.

Geometrisk indretning i brune, hvide, gule og røde farver.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 2.244