HARLEY DAVIDSON ARMBÅND/ARMBÅND, sølv.

3823810. HARLEY DAVIDSON ARMBÅND/ARMBÅND, sølv.

Stivt armbånd s. k. armbånd med Harley Davidson Motor Cycles logo i sterlingsølv. Stemplet OH-D.
Vægt ca. 72 gram.
Total længde ca. 19,5 cm, bredde ca. 2,5 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Vægt ca. 72 gram.

Brugsslitage.

Antal besøg: 324