GUSTAV RUDBERG. Ældre kvinde, farvelitografi, signeret.

382279. GUSTAV RUDBERG. Ældre kvinde, farvelitografi, signeret.

164/210, rammemål 70 x 54 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Gustav Rudberg (1915–2001)

Få foretaget en gratis vurdering!

164/210, rammemål 70 x 54 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Gustav Rudberg (1915–2001)

Antal besøg: 977