SPEJL, forgyldt, rokokostil, 20. århundrede.

382194. SPEJL, forgyldt, rokokostil, 20. århundrede.

Forgyldt med bladguld.
Højde 102, bredde, 45 cm.

Mindre Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Forgyldt med bladguld.
Højde 102, bredde, 45 cm.

Mindre Brugsslitage.

Antal besøg: 837