OLLE NYMAN. Figur. Litografi, signeret, EA.

382134. OLLE NYMAN. Figur. Litografi, signeret, EA.

Billedareal 40 x 30 cm.

ikke undersøgt uden for rammen.

Kunstner/designer

Olle Nyman (1909–1999)

Få foretaget en gratis vurdering!

Billedareal 40 x 30 cm.

Kunstner/designer

Olle Nyman (1909–1999)

Antal besøg: 1.016