TÆPPE, FLET.

TÆPPE, FLET.
3821136. TÆPPE, FLET.

Geometrisk indretning i gule, brune og blå toner, anden halvdel af det 20. århundrede, kortsider med stofkanter, 245x165 cm.

Brugsslitage, nogle pletter.

Få foretaget en gratis vurdering!
3821136. TÆPPE, FLET.

Brugsslitage, nogle pletter.

Antal besøg: 322