STOLE, 10+2, Pierre Frey tekstil.

3821112. STOLE, 10+2, Pierre Frey tekstil.

Sædehøjde ca. 49 cm, ti stole, to lænestole, tekstil nedenunder mærket Selva, senere halvdel af det 20. århundrede, leveret tekstil på rulle.

Brugsslitage, pletter, mærker, stødmærker, mindre huller.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 432