SPISEGRUPPEN, 5 dele, 1900/2000 tallet.

381923. SPISEGRUPPEN, 5 dele, 1900/2000 tallet.

Bord, højde 76, 110x70 cm.
4 stole, glas og krom.

Brugsslitage, ridser på glas.

Få foretaget en gratis vurdering!

Bord, højde 76, 110x70 cm.
4 stole, glas og krom.

Brugsslitage, ridser på glas.

Antal besøg: 884