Vi benytter
cookies
Skjul denne meddelelse
Igangværende
Søg
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Igangværende
Søg
Alle afsluttede genstande
Gomér & Andersson Linköping
Belysning & Lamper
Loftslamper
LOFTSLAMPE, "Anna", Anna Ehrner, Ateljé Lyktan, anden halvdel af det 20. århundrede, diameter ca. 60 cm.
381809. LOFTSLAMPE, "Anna", Anna Ehrner, Ateljé Lyktan, anden halvdel af det 20. århundrede, diameter ca. 60 cm.
Læder.
Vis hele teksten
Brugsslitage.
Skjul originaltekster på svensk.
Vis originaltekster på svensk.
Få foretaget en gratis vurdering!
Læder.
Vis hele teksten
Brugsslitage.
Gomér & Andersson Linköping
Antal besøg:
551