BORD, træ med skuffe, 19. århundrede.

3817974. BORD, træ med skuffe, 19. århundrede.

Dimensioner ca. 160 x 103 x 76 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besøg: 474