GYNGESTOL, sortmalet, århundredeskiftet 1800/1900.

381755. GYNGESTOL, sortmalet, århundredeskiftet 1800/1900.

Vævet tæppe medfølger.

Malingsslitage og revner.

Få foretaget en gratis vurdering!

Vævet tæppe medfølger.

Malingsslitage og revner.

Antal besøg: 789