JOSEP COLOMER. Udsigt til landdistrikterne.

3817137. JOSEP COLOMER. Udsigt til landdistrikterne.

Olie på lærred
Signeret
39,5x46 cm.

Små tab i billedlaget. Ramme i stukket og forgyldt træ, med små fejl.

Nej, betales af sælger

Få foretaget en gratis vurdering!

Olie på lærred
Signeret
39,5x46 cm.

Nej, betales af sælger

Antal besøg: 426