BARBRO BÄCKSTRÖM. Vægrelief, „Gump“, plast.

3816610. BARBRO BÄCKSTRÖM. Vægrelief, „Gump“, plast.

Signeret og dateret 1971, ca 26x21 cm.

Mindre spor af brug.

Kunstner/designer

Barbro Bäckström (1939–1990)

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre spor af brug.

Kunstner/designer

Barbro Bäckström (1939–1990)

Antal besøg: 504