LYS, et par, Erik Höglund, stemplet Boda.

38161. LYS, et par, Erik Höglund, stemplet Boda.

Højde ca 16 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde ca 16 cm.

Brugsslitage.

Antal besøg: 855