HELMTRUD NYSTRÖM. Nøgenbad, akvarel, signeret.

3815366. HELMTRUD NYSTRÖM. Nøgenbad, akvarel, signeret.

57x76 cm, karmmål 77x95 cm
Sted Helmtrud Nyström, Lund.

Ikke undersøgt uden for rammen.

Kunstner/designer

Helmtrud Nyström (1939–2021)

Tema

Paintings by Helmtrud Nyström

Få foretaget en gratis vurdering!

57x76 cm, karmmål 77x95 cm
Sted Helmtrud Nyström, Lund.

Kunstner/designer

Helmtrud Nyström (1939–2021)

Tema

Paintings by Helmtrud Nyström

Antal besøg: 713