KORNISCHER, et par, malet, omkring århundredeskiftet 1900.

381481. KORNISCHER, et par, malet, omkring århundredeskiftet 1900.

Længde 138 cm.

Brugsslitage og malingstab.

Få foretaget en gratis vurdering!

Længde 138 cm.

Brugsslitage og malingstab.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besøg: 937