OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Skulptur, bronze, senere støbt efter Pierre Laurel, Art Deco, dansende kvinde, slutningen af det 20. århundrede/samtidig.
381307. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Skulptur, bronze, senere støbt efter Pierre Laurel, Art Deco, dansende kvinde, slutningen af det 20. århundrede/samtidig.
På sokkel af stenmasse.
Signeret P. Laurel. Mærket A 7627 og bronzegaranti Paris, JB Depositum.
Højde inkl. sokkel ca 39 cm.
På sokkel af stenmasse.
Højde inkl. sokkel ca 39 cm.