VOLUME REGULATOR, Gustav Becker, Tyskland omkring 1900.

381288. VOLUME REGULATOR, Gustav Becker, Tyskland omkring 1900.

Højde ca 112,5 cm.

Brugsslitage, toppynt mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde ca 112,5 cm.

Antal besøg: 1.437