SOFABORD, glas og messing, 1960'erne/70'erne.

381163. SOFABORD, glas og messing, 1960'erne/70'erne.

Længde 138 cm Bredde 80 cm Højde 51 cm.

Brugsslitage, mindre ridser på glasskiven, skive med lille afslag i det ene hjørne.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 3.210