JAN ZIELECKI. Farvelitografi.

JAN ZIELECKI. Farvelitografi.
3811586. JAN ZIELECKI. Farvelitografi.

Surrealistisk sammensætning. Signeret og nummereret 12/225 ex. 44x54 cm.

Bladet gled ned over signaturen.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 192