En kommode fra 1960'erne.

En kommode fra 1960'erne.
3809176. En kommode fra 1960'erne.

Fineret med teak. Tre skuffer, hvoraf toppen med lås. Bredde 82, dybde 41, højde 69 cm.

Brugsslitage. Mindre mærker og ridser.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 437