EYVOR CLEWE. Olie på lærred, signeret.

380863. EYVOR CLEWE. Olie på lærred, signeret.

Motiv fra Butte Montmatre, ca. 37x44 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 1.871