KUNSTGLAS, 5 dele, Ulrika Hydman Vallien, Anne Nilsson.

380798. KUNSTGLAS, 5 dele, Ulrika Hydman Vallien, Anne Nilsson.

Højde, 20-26 cm, 3 dele Ulrika Hydman Vallien, Kosta Boda, malet dekor, signeret med etiket og gravering, 2 dele Anne Nilsson, Vinglas, Orrefors, signeret med gravering i bunden.

Brugsslitage, vasen med blomstermotiver har en lille plet/skade i indretningen.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.229