KUNSTGLAS, 5 dele, Ulrika Hydman Vallien, Anne Nilsson.
380798. KUNSTGLAS, 5 dele, Ulrika Hydman Vallien, Anne Nilsson.
Højde, 20-26 cm, 3 dele Ulrika Hydman Vallien, Kosta Boda, malet dekor, signeret med etiket og gravering, 2 dele Anne Nilsson, Vinglas, Orrefors, signeret med gravering i bunden.
Brugsslitage, vasen med blomstermotiver har en lille plet/skade i indretningen.