GULV UR.

GULV UR.
3807466. GULV UR.

1800-tallet med senere maleri, pendul og 2 fjer, højde 190 cm.

Genmalet og renoveret i det 20. århundrede mangler pendulglas. Der er intet ansvar for funktionen.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!
3807466. GULV UR.

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 272