KNUT IRWE. "Skovens træ". Olie på lærred, signeret.

38056. KNUT IRWE. "Skovens træ". Olie på lærred, signeret.

90x110 cm.

Knitrende.

Kunstner/designer

Knut Irwe (1912–2002)

Få foretaget en gratis vurdering!

90x110 cm.

Knitrende.

Kunstner/designer

Knut Irwe (1912–2002)

Antal besøg: 2.192