GULV GULV, malet og forgyldt træ, 1800-tallet.

380404. GULV GULV, malet og forgyldt træ, 1800-tallet.

Højde 211 cm.

Stor slitage og skader.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 211 cm.

Stor slitage og skader.

Nøgler mangler.

Antal besøg: 985