GASLEDNING, 2 stk. Perler og messing, 19./20. århundrede.

380350. GASLEDNING, 2 stk. Perler og messing, 19./20. århundrede.

En med glasperler og kvaster i bunden, højde 132 cm En anden med messingvedhæng, højde 118 cm.

Perler mangler, rettelser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Perler mangler, rettelser.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besøg: 782