GUNGHÄST, midten af det 20. århundrede.

380326. GUNGHÄST, midten af det 20. århundrede.

Bamsetøj, syntetisk lædersadel og briller. Træramme og træbjælker. Længde ca 100, højde 78 cm.

Brugsslitage, snavs, hale mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 658