LORENZO BONECHI. Figurscene, pastel, signeret og dateret 85.

380304. LORENZO BONECHI. Figurscene, pastel, signeret og dateret 85.

Billedareal 106 x 119 cm.

ikke undersøgt uden for rammen.

Få foretaget en gratis vurdering!

Billedareal 106 x 119 cm.

Antal besøg: 939