RESULTATTAVLE, Omega Elektronik.

3801129. RESULTATTAVLE, Omega Elektronik.

Transportabel. Type 3303-612. Højde 45, bredde 53, dybde 21 cm.

Brugsslitage. Kabler mangler. Ikke funktionelt testet. Der ydes ingen funktionel garanti.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 262