MATHIAS ROSENBERG. OLIE PÅ PANEL, „MICKEY MADONNA“.

3800982. MATHIAS ROSENBERG. OLIE PÅ PANEL, „MICKEY MADONNA“.

Signeret og dateret 99, Karmmål 44x 53 cm, dagmål 37 x 45 cm.

Panel med enhver ridse.

Få foretaget en gratis vurdering!

Panel med enhver ridse.

Antal besøg: 355