379995. BECK & JUNG. HOLGER BÄCKSTRÖM & BO LJUNGBERG), Komposition, håndfarvet relief, signeret og nummereret 7/50 og dateret 1975.
Dagmål 68,7 x 68,7 cm.
Foldemål ca 70 x 70 cm.
Plexiglas og aluminiumsramme.
Mærket på bagsiden, Håndfarvet 4-170, udgave 50, Beck & Jung 1975.
Brugsslitage.